Location : Home > O > OSTVM143550
OSTVM143550
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVM143550 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVM143550 TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.81MM 156990 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB16G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 4-20 AWG
ATB16G Amphenol PCD 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
ATB16G Amphenol PCD 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
ATB16G Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
1773340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 12-22 AWG
1773340000 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1773340000 Weidmuller 147440 2016+ TERMINAL SAK 4/EN PA WS Unitronix Electronics Limited
315-93-130-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-130-41-003000 IC 58400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-130-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147140 2016+ CONN SOCKET 30POS ULTRA LOPRO Unitronix Electronics Limited
315-93-130-41-003000 Mill-Max Manufacturing Corp. 287970 2016+ CONN SOCKET 30POS ULTRA LOPRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-141-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
853-83-060-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1524410000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1524410000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 5POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1524410000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1524410000 Weidmuller 297510 2016+ TERM BLOCK HDR 5POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433103-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1757540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757540000 Weidmuller 147840 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757540000 Weidmuller 298350 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562011160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
3061978 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Receptacle, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã DIN Rail