Location : Home > S > SIT9002AC-28N33SB
SIT9002AC-28N33SB
2-1546231-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-1546231-1 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546231-1 TE Connectivity AMP Connectors 157750 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546231-1 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 21POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-8670-610C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
28-8670-610C Aries Electronics 147860 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
28-8670-610C Aries Electronics 290950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-029-20-101101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 29 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold