Location : Home > O > OSTOQ11B150
OSTOQ11B150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTOQ11B150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTOQ11B150 TERM BLOCK HDR 11POS VERT 2.5MM 147020 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NZX11A,133 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 500MW ALF2
NZX11A,133 IC 40830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NZX11A,133 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NZX11A,133 NXP 904500 1525+ DIODE ZENER 11V 500MW DO-35 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com