Location : Home > O > OSTT7040150
OSTT7040150
Share on FacebookShare on Facebook
OSTT7040150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTT7040150 TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS 147840 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBJ5333C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 5W SMBJ
SMBJ5333C/TR13 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5333C/TR13 NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N4757P/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1W DO204AL
1N5944CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 62V 1.5W DO204AL
1N5944CE3/TR13 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECH8668-TL-H Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET N/P-CH 20V 7.5A/5A ECH8
ECH8668-TL-H 26547 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
ECH8668-TL-H IC 40260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ECH8668-TL-H ON Semiconductor 241680 1538+ MOSFET N/P-CH 20V 7.5A ECH8 Alphatek Technology Limited
SPP80N06S2L-05 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 80A TO-220
SPP80N06S2L-05 39566 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
SPP80N06S2L-05 Infineon Technologies 242290 1538+ MOSFET N-CH 55V 80A TO-220 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SPP80N06S2L-05 STOCK 43850 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
SPP80N06S2L-05 INFINEON 78500 2016 TO Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQB5N80TM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 800V 4.8A D2PAK
FQB5N80TM 99630 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FQB5N80TM Electronics 26870 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
FQB5N80TM FAIRCHILD 7893 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
AU3PGHM3_A/H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 400V 1.7A TO277A
0395320005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0395178302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)