Location : Home > N > NOSC686M006R0200
NOSC686M006R0200
Share on FacebookShare on Facebook
NOSC686M006R0200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOSC686M006R0200 CAP NIOB OXIDE 68UF 6.3V 2312 1225100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOSC686M006R0200 Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOSC686M006R0200 Niobium Oxide Capacitors 6.3volts 68uF 20 ESR=200 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NOSC686M006R0200 SMD 80000 AVX World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com