Location : Home > C > C1206C470JBGACTU
C1206C470JBGACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C470JBGACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C470JBGACTU CAP CER 47PF 630V 5 NP0 1206 796800 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C470JBGACTU CAP CER 47PF 630V 5 NP0 1206 1321800 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
C1206C470JBGACTU CAP CER 47PF 630V 5 NP0 1206 686800 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C1206C470JBGACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 630volts 47pF 5 C0G 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd