Location : Home > N > NOJB476M004RWJ
NOJB476M004RWJ
Share on FacebookShare on Facebook
NOJB476M004RWJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
NOJB476M004RWJ CAP NIOB OXIDE 47UF 4V 1210 1221100 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NOJB476M004RWJ Originalnew 49810 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
NOJB476M004RWJ Niobium Oxide Capacitors 4V 47uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com