Location : Home > M > MSD130-08
MSD130-08
Share on FacebookShare on Facebook
MSD130-08 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MSD130-08 ROHS 74800 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MSD130-08 N/A 600 Microsemi 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MSD130-08 880 Microsemi 13+ WLParts Electronics ltd
MSD130-08 DIODE BRIDGE 3PH 800V 130A SM3 2850 Microsemi 15+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MSD130-08 DIODE BRIDGE 3PH 800V 130A SM3 2850 Microsemi 15+ new in stock Alphatek Technology Limited
MSD130-08 ROSH 9789 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CB20221500 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
CB20221500 Eaton 157570 2016+ CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CB20221500 IC 39680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB20221500 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825094-7 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
1825094-7 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825094-7 Semiconductor 21543 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825094-7 STOCK 43440 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825094-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET 24POS DIP 15AU EKT Electronics Co., Ltd
431605-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431605-18-0 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
98424-G52-16ALF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold, GXT?
98424-G52-16ALF Electronics 27541 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
98424-G52-16ALF IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
811-22-055-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 55 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-055-30-003101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-055-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-055-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157250 2016+ CONN SPRING CONT 55 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-055-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278810 2016+ CONN SPRING CONT 55 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0759001431 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
0190010001 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Fully Insulated