Location : Home > M > MSD100-18
MSD100-18
Share on FacebookShare on Facebook
MSD100-18 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211987 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546833-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1546833-8 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546833-8 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546833-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 8POS 9.53MM EKT Electronics Co., Ltd
1546833-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 8POS 9.53MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
399-43-154-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 54 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SMM-114-02-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
430300-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430300-16-0 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69145-306 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 6 (2 x 3) Position Shunt Connector Black Open Top 0.100" (2.54mm) Tin
69145-306 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
69145-306 Amphenol FCI 157830 2016+ JUMPER Unitronix Electronics Limited
69145-306 Amphenol FCI 278550 2016+ JUMPER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-220-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-220-41-002101 Preci-Dip 157540 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-220-41-002101 Preci-Dip 297890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67208-020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold