Location : Home > M > MS3474W14-12SL/C
MS3474W14-12SL/C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CTV07RW-13-4HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
MS3471A12-10PX Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2M801-009-02ZN8-2PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M801 2C 2#16 PIN RECP OM
0511981400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)
0015311092 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle 0.189" (4.80mm)
RA-4011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
RA-4011 IC 40330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RA-4011 JST Sales America Inc 8000 2012+ CONN RECEPT HOUSING 40POS RA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RA-4011 JST Sales America Inc 8000 2015+ CONN RECEPT HOUSING 40POS RA enkaite Electronics Co., Ltd
RA-4011 ROHSPb 205050 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1975121 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1975121 Phoenix Contact 157350 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1975121 Phoenix Contact 288710 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546700-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1-1546700-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1546700-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 9.53MM EKT Electronics Co., Ltd
1-1546700-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 20POS 9.53MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd