Location : Home > M > MS3471A12-10PX
MS3471A12-10PX
3030-03-10-0102 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDC SOCKET .100" 10POS
97-3108A28-18PX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 12C 12#16 PIN PLUG
MS90376-14Y Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories ER 14S CAP
AIT2-36-5SC Connectors, Interconnects Circular Connectors ER 4C 4#0 SKT RECP
10085305-2010ELF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SLIM LINE SATA 7+6P PLUG
1658895-1 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN SFP RECEPT 2X6 R/A PRESSFIT
5007971194 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 11 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle