Location : Home > M > MR075C205JAA
MR075C205JAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR075C205JAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR075C205JAA Original package well 88170 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MR075C205JAA CAP CER 2UF 50V 5 RADIAL 1439600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MR075C205JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2uF 5 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MR075C205JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2uF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR075C205JAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2uF 5 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com