Location : Home > T > TFPT0603L8200FM
TFPT0603L8200FM
Share on FacebookShare on Facebook
TFPT0603L8200FM distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-200-A-G-M12-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Absolute Male - 1/8" (3.18mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder
P51-15-G-U-D-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Vented Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
A22N-MR117 Switches Accessories RAISE-LOWER
A22N-MR117 Omron 140100 NEW RoHS RAISE-LOWER FindCores Electronics Inc.
A22N-MR117 Omron 17950 1525+ RAISE-LOWER Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
A22N-MR117 Omron 57749 15+ RAISE-LOWER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P51-15-A-UB-I36-5V-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 15 PSI (103.42 kPa) Absolute Female - 1/8" (3.18mm) NPT 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-15-A-UB-I36-5V-000-000 SSI 13830 2013+ SENSOR 15PSIA 1/8NPT 5V Ameyic Electronics Limited
P51-15-A-UB-I36-5V-000-000 SSI 41545 1531+ SENSOR 15PSIA 1/8NPT 5V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P51-15-A-UB-I36-5V-000-000 SSI 56969 1516+ SENSOR 15PSIA 1/8NPT 5V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2000329 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 25 PSI (172.37 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder