Location : Home > M > MR045C472MAA
MR045C472MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR045C472MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR045C472MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MR045C472MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 20 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MR045C472MAA CAP CER 4700PF 50V 20 RADIAL 689700 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MR045C472MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 20 Radial 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MR045C472MAA NEW RoHS and More QTY 40490 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MR045C472MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 4700pF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com