Location : Home > M > MR045C222MAA
MR045C222MAA
Share on FacebookShare on Facebook
MR045C222MAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MR045C222MAA CAP CER 2200PF 50V 20 RADIAL 1412000 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
MR045C222MAA CAP CER 2200PF 50V 20 RADIAL 689800 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
MR045C222MAA 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
MR045C222MAA CAP CER 2200PF 50V 20 RADIAL 795000 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MR045C222MAA CAP CER 2200PF 50V 20 RADIAL 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
MR045C222MAA Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MR045C222MAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 2200pF 20 Radial 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com