Location : Home > M > MPQ8632GVE-20-Z
MPQ8632GVE-20-Z
Share on FacebookShare on Facebook
MPQ8632GVE-20-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPQ8632GVE-20-Z IC REG BUCK ADJ 20A SYNC 57279 Monolithic Power 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MPQ8632GVE-20-Z NEW RoHS and More QTY 40140 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPQ8632GVE-20-Z IC REG BUCK ADJ 20A SYNC 89130 Monolithic Power 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MPQ8632GVE-20-Z Original package well 77890 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-104317-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold