Location : Home > M > MPQ8632GV-20-Z
MPQ8632GV-20-Z
Share on FacebookShare on Facebook
MPQ8632GV-20-Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MPQ8632GV-20-Z IC REG BUCK SYNC 18V 20A 57639 Monolithic Power 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MPQ8632GV-20-Z NEW RoHS and More QTY 40640 IC 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPQ8632GV-20-Z IC REG BUCK SYNC 18V 20A 87330 Monolithic Power 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MPQ8632GV-20-Z Original package well 78890 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9-146261-0-15 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
9-146261-0-15 IC 56580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-146261-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT EKT Electronics Co., Ltd
9-146261-0-15 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY .100 30POS VERT Global Thunder Electronics Co.,Ltd