Location : Home > M > MP5005-BP
MP5005-BP
Share on FacebookShare on Facebook
MP5005-BP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP5005-BP RECT BRIDGE 50A 50V TAB 140090 Micro Commercial Co NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MP5005-BP RECT BRIDGE 50A 50V TAB 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MP5005-BP RECT BRIDGE 50A 50V TAB 8000 Micro Commercial Co 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
MP5005-BP 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MP5005-BP RECT BRIDGE 50A 50V TAB 8000 Micro Commercial Co 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-87-143-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-143-41-035101 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-143-41-035101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-143-41-035101 Preci-Dip 287410 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14-8760-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
14-8760-310C Aries Electronics 157210 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
14-8760-310C Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433100-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433100-13-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-531139-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 ROW BOX RECP 135 POS 100 C/L
1-531139-2 TE Connectivity Aerospace, Def 241610 1538+ 3 ROW BOX RECP 135 POS 100 C/L AlphaTek Electronics Co.,Ltd.