Location : Home > M > MP20045DN-33-LF
MP20045DN-33-LF
Share on FacebookShare on Facebook
MP20045DN-33-LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MP20045DN-33-LF IC REG LDO 3.3V 1A 87910 Monolithic Power 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP20045DN-33-LF Original package well 87330 NEW 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860-10-030-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
860-10-030-40-001101 Preci-Dip 157880 2016+ CONN HDR 30POS 1MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
860-10-030-40-001101 Preci-Dip 297870 2016+ CONN HDR 30POS 1MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com