Location : Home > M > MAX20022ATIA/V+T
MAX20022ATIA/V+T
Share on FacebookShare on Facebook
MAX20022ATIA/V+T distributors
TSW-113-14-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-113-14-S-D IC 58140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-113-14-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 26POS .100 DL GOLD EKT Electronics Co., Ltd
TSW-113-14-S-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 26POS .100 DL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-113-14-S-D NEW 88050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
830-10-034-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
830-10-034-10-001101 IC 58090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
830-10-034-10-001101 Preci-Dip 147260 2016+ CONN HDR 34POS 2MM T/H Unitronix Electronics Limited
830-10-034-10-001101 Preci-Dip 297350 2016+ CONN HDR 34POS 2MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com