Location : Home > M > MMBZ5254BTS-7-F
MMBZ5254BTS-7-F
Share on FacebookShare on Facebook
MMBZ5254BTS-7-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MMBZ5254BTS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 27V SOT-363 241700 Diodes Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
MMBZ5254BTS-7-F DIODE ZENER TRIPLE 27V SOT-363 587200 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MMBZ5254BTS-7-F Originalnew 48405 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
326-83-125-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-125-41-002101 IC 59890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-125-41-002101 Preci-Dip 147860 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-125-41-002101 Preci-Dip 287710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-018-40-252101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-018-40-252101 IC 56720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-018-40-252101 Preci-Dip 147550 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-018-40-252101 Preci-Dip 287850 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1756380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1756380000 Weidmuller 147260 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1756380000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-009-30-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 9 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-009-30-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-009-30-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 9POS SNGL .255 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-009-30-000101 Semiconductor 21483 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
812-22-009-30-000101 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
09330009842 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers JUMPER ACROSS 1X3 BLUE 16A