Location : Home > 4 > 445A35H24M57600
445A35H24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445A35H24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445A35H24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 32PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445A35H24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 32PF SMD 57849 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445A35H24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 32PF SMD 88290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431001-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws