Location : Home > M > MLS283M5R0EA0D
MLS283M5R0EA0D
Share on FacebookShare on Facebook
MLS283M5R0EA0D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS283M5R0EA0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 28000uF 5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS283M5R0EA0D CAP ALUM 28000UF 20 5V FLATPACK 691800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS283M5R0EA0D CAP ALUM 28000UF 20 5V FLATPACK 78410 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MLS283M5R0EA0D Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 28000uF 5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd