Location : Home > M > MLS283M5R0EA0C
MLS283M5R0EA0C
Share on FacebookShare on Facebook
MLS283M5R0EA0C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLS283M5R0EA0C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 28000uF 5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
MLS283M5R0EA0C CAP ALUM 28000UF 20 5V FLATPACK 691900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLS283M5R0EA0C CAP ALUM 28000UF 20 5V FLATPACK 78210 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com