Location : Home > M > MLH150PGL01C
MLH150PGL01C
Share on FacebookShare on Facebook
MLH150PGL01C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P51-1500-S-T-I12-20MA-000-000 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 1500 PSI (10342.14 kPa) Sealed Gauge Female - 7/16" (11.11mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder
MLH150PGL01C Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 150 PSI (1034.21 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT 1 V ~ 6 V Cylinder, Metal
MLH150PGL01C Honeywell 13830 2013+ MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF Ameyic Electronics Limited
MLH150PGL01C Honeywell 62395 1531+ MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLH150PGL01C IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SP1.2 Switches Accessories SWITCH LIMIT STOP PIN 10POS SMCD
SP1.2 TE Connectivity 139580 NEW RoHS SWITCH LIMIT STOP PIN 10POS SMCD FindCores Electronics Inc.
SP1.2 TE Connectivity 16910 1525+ SWITCH LIMIT STOP PIN 10POS SMCD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com