Location : Home > M > MLG1005SR30HTD25
MLG1005SR30HTD25
Share on FacebookShare on Facebook
MLG1005SR30HTD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-02H-102-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
ATS-19F-64-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T412
TAK7401202DH Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules SCR PHASE CTRL 4000V 1200A
TAK7401202DH 36685 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
TAK7401202DH POWEREX 126 16+ MODULE Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
TAK7401202DH ROHS 48105 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ATS-21C-158-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T766
JANTXV2N3439UA Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 350V 1A UA
JANTXV2N3439UA IC 40270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANTXV2N3439UA MSC 500 12+RoHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
JANTXV2N3439UA NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3106KL-04W-B59-B00 Fans, Thermal Management DC Fans FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
3106KL-04W-B59-B00 IC 37190 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3106KL-04W-B59-B00 Original 37754 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
ATS-14G-19-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT T412
ATS-11B-194-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
ATS-14C-164-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM L-TAB
ECS-96SMF21A20 Filters Monolithic Crystals 21.4MHz Center 1.8 kOhm Monolithic Crystal Filter Surface Mount 2dB 20kHz
ECS-96SMF21A20 39655 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
ECS-96SMF21A20 ECS 10000 2013+ SMD CRYSTAL FILTER WLParts Electronics ltd
2510R-42K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 5.6¦ÌH Unshielded Inductor 123mA 3.1 Ohm Max 2-SMD
2510R-42K Delevan 53388 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
2510R-42K Electronics 25530 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2510R-42K IC 38021 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2510R-42K STOCK 47110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
005221059905 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Acetal 0.984" (25.00mm) Black
SJ57B1 Hardware, Fasteners, Accessories Bumpers, Feet, Pads, Grips Bumper Cylindrical, Tapered 0.500" Dia (12.70mm) Polyurethane Black