Location : Home > I > IFSC1008ABER220M01
IFSC1008ABER220M01
Share on FacebookShare on Facebook
IFSC1008ABER220M01 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
IFSC1008ABER220M01 0.098 L x 0.079 W x 0.047 H (2.50mm x 2.00mm x 1.20mm) 16239 Vishay 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
IFSC1008ABER220M01 INDUCTOR POWER 22UH 0.5A SMD 57399 Vishay 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IFSC1008ABER220M01 INDUCTOR POWER 22UH 0.5A SMD 47250 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com