Location : Home > M > MLG1005S1N2CTD25
MLG1005S1N2CTD25
Share on FacebookShare on Facebook
MLG1005S1N2CTD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLG1005S1N2CTD25 2012+ 45000 TDK 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-07F-169-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM R-TAB T766
ATS-13A-146-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-05A-124-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT
ATS-14B-172-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X25MM R-TAB T412
MMZ0402S241CT000 Filters Ferrite Beads and Chips 240 Ohm Impedance Ferrite Bead 01005 (0402 Metric) Surface Mount Signal Line 200mA 1 Lines 1 Ohm Max DCR -55¡ãC ~ 125¡ãC
MMZ0402S241CT000 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMZ0402S241CT000 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PF0464.223NLT Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 113 mOhm Max Nonstandard
PF0464.223NLT IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PF0464.223NLT Pulse 47270 1525+ INDUCT PWR 22UH SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PF0464.223NLT Pulse 57409 2015+ INDUCT PWR 22UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022F-220 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 3.9A 47 mOhm Max Nonstandard
SC5022F-220 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5022F-220 NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC5022F-220 Signal Transformer 47010 1525+ INDUCTOR SMD 22UH 7A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC5022F-220 Signal Transformer 57279 2015+ INDUCTOR SMD 22UH 7A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com