Location : Home > S > SC5022F-220
SC5022F-220
Share on FacebookShare on Facebook
SC5022F-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5022F-220 INDUCTOR SMD 22UH 7A 100KHZ 57279 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC5022F-220 INDUCTOR SMD 22UH 7A 100KHZ 47010 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com