Location : Home > M > MLF1608E6R8M
MLF1608E6R8M
Share on FacebookShare on Facebook
MLF1608E6R8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLF1608E6R8M INDUCTOR MULTILAYER 6.8UH 0603 46770 TDK 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-20H-18-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X15MM XCUT T412
NP60N055VUK-E1-AY Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 60A TO-252
NP60N055VUK-E1-AY 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
NP60N055VUK-E1-AY IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NP60N055VUK-E1-AY NEW 98310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
STP40N65M2 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 650V 32A TO220
ATS-18H-50-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T412
ATS-03C-92-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM R-TAB
ATS-01F-43-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X10MM L-TAB
ATS-19A-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-21C-143-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
ATS-08A-75-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB
1944-13K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 1¦ÌH Unshielded Molded Inductor 1.1A 230 mOhm Max Axial
1944-13K Electronics 25570 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
905-7MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.276" (7.00mm) Natural