Location : Home > A > ATS-18H-50-C3-R0
ATS-18H-50-C3-R0
JANS2N6193 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 100V 5A TO-39
JANS2N6193 N/A 33600 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.
JANS2N6193 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JANS2N6193 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EMI8141MUTAG Filters Common Mode Chokes 3 Line Common Mode Choke Surface Mount 100mA DCR 6 Ohm (Typ)
EMI8141MUTAG IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EMI8141MUTAG NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-13D-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
ATS-06A-174-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM R-TAB
ATS-08C-196-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
ATS-01A-13-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X15MM XCUT
ATS-02E-12-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X12.7MM XCUT
ATS-01D-120-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM XCUT T412
ATS-17G-88-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM R-TAB
ATS-16D-77-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X30MM R-TAB T766
940-305 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.305" (7.75mm) Natural
940-305 IC 55950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4232-183K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 18¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 7.2 Ohm Max Nonstandard
4232-183K API Delevan 57639 2015+ INDUCTOR TEMP STABLE 18UH SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4232-183K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4232-183K IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ELC-10E151L Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 150¦ÌH Shielded Wirewound Inductor 830mA 260 mOhm Radial
ELC-10E151L Panasonic 32285 1531+ COIL CHOKE 150UH SHIELDED RADIAL Alphatek Technology Limited
ELC-10E151L Panasonic 57709 2015+ COIL CHOKE 150UH SHIELDED RADIAL Unitronix Electronics Limited
ELC-10E151L Panasonic 18000 12+ Radial SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
402 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #4 Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2"
402 Electronics 25050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
402 Electronics 25050 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
9913-625 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.625" (15.88mm) 5/8" Natural