Location : Home > M > MKT1818410014G
MKT1818410014G
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1818410014G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1818410014G CAP FILM 100NF 5 100VDC AXIAL 1234600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1818410014G CAP FILM 100NF 5 100VDC AXIAL 589300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940236 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips GRIP SINGLE EYE 1.00-1.24" 15"