Location : Home > M > MKT1817447065W
MKT1817447065W
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817447065W distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817447065W Film Capacitors 0.47uF 63volts 10 80,000 Vishay/Roederstein 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MKT1817447065W CAP FILM 470NF 10 63VDC AXIAL 1553700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com