Location : Home > A > AHA476M06B12B-F
AHA476M06B12B-F
Share on FacebookShare on Facebook
AHA476M06B12B-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AHA476M06B12B-F CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 783600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
AHA476M06B12B-F CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 88090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
AHA476M06B12B-F CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 88090 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AHA476M06B12B-F CAP ALUM 47UF 20 6.3V SMD 1407800 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC4990 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 500UF 150V AXIAL