Location : Home > M > MKT1817422015G
MKT1817422015G
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817422015G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817422015G CAP FILM 220NF 10 100VDC AXIAL 1333000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817422015G CAP FILM 220NF 10 100VDC AXIAL 696700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MKT1817422015G Film Capacitors MKT 220nF 10 100Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MKT1817422015G Film Capacitors MKT 220nF 10 100Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd