Location : Home > M > MKT1817415064G
MKT1817415064G
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817415064G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817415064G CAP FILM 150NF 5 63VDC AXIAL 696800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MKT1817415064G CAP FILM 150NF 5 63VDC AXIAL 1333100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817415064G Film Capacitors MKT 150nF 5 63Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com