Location : Home > M > MKT1817233256D
MKT1817233256D
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817233256D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817233256D CAP FILM 3.3NF 20 250VDC AXIAL 1450700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817233256D Film Capacitors MKT 33nF 20 250Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MKT1817233256D CAP FILM 3.3NF 20 250VDC AXIAL 794700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com