Location : Home > M > MKT1817233255G
MKT1817233255G
Share on FacebookShare on Facebook
MKT1817233255G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKT1817233255G CAP FILM 3.3NF 10 250VDC AXIAL 1450800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MKT1817233255G Film Capacitors MKT 33nF 10 250Vdc Pitch 5mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
MKT1817233255G CAP FILM 3.3NF 10 250VDC AXIAL 794800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com