Location : Home > M > MKP385333040JDM2B0
MKP385333040JDM2B0
Share on FacebookShare on Facebook
MKP385333040JDM2B0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MKP385333040JDM2B0 CAP FILM 0.033UF 5 400VDC AXIAL 682100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MKP385333040JDM2B0 CAP FILM 0.033UF 5 400VDC AXIAL 1309100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105242004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 33UF 20% 10V SMD