Location : Home > M > MIN02-002EC800J-F
MIN02-002EC800J-F
Share on FacebookShare on Facebook
MIN02-002EC800J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MIN02-002EC800J-F CAP MICA 80PF 300V 5 SMD 679200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MIN02-002EC800J-F Mica Capacitors 80pF 300Volts -20+100ppm Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
MIN02-002EC800J-F CAP MICA 80PF 300V 5 SMD 789200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.