Location : Home > M > MLP193M7R5EK1C
MLP193M7R5EK1C
Share on FacebookShare on Facebook
MLP193M7R5EK1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MLP193M7R5EK1C CAP ALUM 19000UF 20 7.5V FLTPCK 877000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MLP193M7R5EK1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 19000uF 7.5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
MLP193M7R5EK1C Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 19000uF 7.5Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd