Location : Home > M > MHQ1005P30NHTD25
MHQ1005P30NHTD25
Share on FacebookShare on Facebook
MHQ1005P30NHTD25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MHQ1005P30NHTD25 2012+ 45000 TDK 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
MHQ1005P30NHTD25 SMD 492700 TDKCorporation 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-16H-127-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X20MM XCUT
ATS-09H-175-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412
EYG-N0912QC3S Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets PGS THICKNES 40UM NASBIS THICKNE
ZXMP4A16GTA Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 40V 6.4A SOT223
ZXMP4A16GTA N/A 18000 2016+ SOT-223 IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
ZXMP4A16GTA ZETEX 10355 14-15+ TO223 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ATS-03F-33-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412
ELK-EA102FA Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1000pF 6A 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
ELK-EA102FA 39844 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ELK-EA102FA Panasonic/sp-cap 92400 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-09A-78-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X35MM R-TAB T412
ATS-11B-200-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X10MM XCUT T412
ATS-07A-148-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T412
ATS-03G-04-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT
SC5040FH-120 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 12¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 8.5A 15.5 mOhm Max Nonstandard
SC5040FH-120 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC5040FH-120 Signal Transformer 46850 NEW RoHS INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ FindCores Electronics Inc.
SC5040FH-120 Signal Transformer 61925 1531+ INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ Alphatek Technology Limited
SC5040FH-120 Signal Transformers 22775 12+ INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ Evergreen Electronics Co.,Ltd