Location : Home > S > SC5040FH-120
SC5040FH-120
Share on FacebookShare on Facebook
SC5040FH-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC5040FH-120 INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ 16079 Signal Transformers 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
SC5040FH-120 INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ 46850 Signal Transformer NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SC5040FH-120 INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ 22775 Signal Transformers 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
SC5040FH-120 INDUCTOR SMD 12UH 15.9A 100KHZ 61925 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited