Location : Home > M > MEXY2A333K
MEXY2A333K
Share on FacebookShare on Facebook
MEXY2A333K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MEXY2A333K CAP .033UF 275V EMI SUPPRESS 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MEXY2A333K CAP FILM 0.033UF 275VAC RADIAL 1526100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MEXY2A333K CAP FILM 0.033UF 275VAC RADIAL 897100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MEXY2A333K CAP .033UF 275V EMI SUPPRESS 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd