Location : Home > M > MEXY2A332K
MEXY2A332K
Share on FacebookShare on Facebook
MEXY2A332K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MEXY2A332K ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MEXY2A332K CAP FILM 3300PF 275VAC RADIAL 1526200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MEXY2A332K CAP FILM 3300PF 275VAC RADIAL 897200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MEXY2A332K CAP .0033UF 275V EMI SUPPRESS 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd