Location : Home > M > MDF7-8S-2.54DSA(56)
MDF7-8S-2.54DSA(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-8S-2.54DSA(56) distributors
A30710907WRR66 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A30710907WRR66 Eaton 157490 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A30710907WRR66 IC 40860 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A30710907WRR66 NEW 98310 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284515-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284515-9 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284515-9 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 19POS STR 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-284515-9 TE Connectivity AMP Connectors 157790 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284515-9 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-113-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-113-41-013101 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-113-41-013101 Preci-Dip 147240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-113-41-013101 Preci-Dip 287990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284510-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-284510-9 TE Connectivity AMP Connectors 157530 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284510-9 TE Connectivity AMP Connectors 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284510-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 19POS 3.5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.
55508-136LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1850806 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1850806 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1850806 Phoenix Contact 298050 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com