Location : Home > M > MDF7-11S-2.54DSA(32)
MDF7-11S-2.54DSA(32)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-11S-2.54DSA(32) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-83-140-41-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-140-41-012101 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-140-41-012101 Preci-Dip 147010 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-140-41-012101 Preci-Dip 287790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com