Location : Home > M > MDF7-12DP-2.54DSA
MDF7-12DP-2.54DSA
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-12DP-2.54DSA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-12DP-2.54DSA 2.54mm Pitch Bottom Entry Type Connector 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MDF7-12DP-2.54DSA ROSH 11876 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-D14-SM-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Header, Top or Bottom Entry Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPSE-D14-SM-BK Sullins Connector Solutions 147250 2016+ CONN HEADER 1MM 28POS Unitronix Electronics Limited
325013-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-11-0 IC 59560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387215620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1917118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)