Location : Home > 5 > 57202-F52-13ALF
57202-F52-13ALF
Share on FacebookShare on Facebook
57202-F52-13ALF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
57202-F52-13ALF ROSH 13233 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
57202-F52-13ALF 789654 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
57202-F52-13ALF 16+ 5233 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-0508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 12POS GOLD
12-0508-21 Aries Electronics 157790 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-0508-21 Aries Electronics 278790 2016+ CONN SOCKET SIP 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022182156 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1445677-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1445677-7 IC 59230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1445677-7 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1445677-7 TE Connectivity AMP Connectors 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1445677-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PIVOT BLOCK 3.5MM 7POS TPC Global Service Co.Ltd.
SFM210-LPPE-S21-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPPE-S21-ST-BK Sullins Connector Solutions 157860 2016+ CONN HDR FMAL 21POS 1MM GOLD T/H Unitronix Electronics Limited
20021323-00014D8LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021323-00014D8LF Amphenol FCI 157470 2016+ CONN RCPT 14POS SMD B/E GOLD Unitronix Electronics Limited
20021323-00014D8LF Amphenol FCI 298190 2016+ CONN RCPT 14POS SMD B/E GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
812-22-032-30-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 32 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-032-30-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-032-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-032-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS SNGL .335 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-032-30-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 32POS SNGL .335 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0010011024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.200" (5.08mm)
0039291088 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
0039291088 MOLEX 10700 13+ WLParts Electronics ltd
0039291088 MOLEX 10700 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
0039291088 MOLEX 10700 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
0039291088 MOLEX 10700 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
1722561008 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.138" (3.50mm)
1722561008 Molex, LLC 147040 2016+ RCPT HSG SGL V0 BLK 08 CKT Unitronix Electronics Limited
4-644617-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
4-644617-3 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-644617-3 TE Connectivity AMP Connectors 298610 2016+ CONN HEADER 13POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com