Location : Home > M > MDF6-8DS-3.5C
MDF6-8DS-3.5C
Share on FacebookShare on Facebook
MDF6-8DS-3.5C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF6-8DS-3.5C 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MDF6-8DS-3.5C 3.5mm Pitch Miniature Double Row Connector for Secondary Power (Produc 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MDF6-8DS-3.5C ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJE031660310 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
102100-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN TERM RECEPT 18-22AWAG 15AU
GMA.2B.050.DN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories BEND RELIEF 5.0MM BLACK
961422-9041704-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers HEADER 22POS STR DUAL INSUL 1ROW
MDM-15SBRM7 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
951433-9062506-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 33POS 2MM T/H
DDMM50SZF225 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
10031569-502C-TRLF Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RCPT SATA
803-83-044-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-078-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold